Novice - Šport (slovenščina)

Adams z lobom s 40 metrov pokopal City Adams z lobom s 40 metrov pokopal City
pred 3 urami in 8 minutami
Presenečenje 33. kroga angleškega prvenstva je pripravil Southampton, ki je Manchester Cityju prizdejal deveti ligaški poraz. Z najlepšim golom kroga je dvoboj že v 12. minuti odločil Che Adams.  (RTV SLO)
Šutejeva do državnega rekorda in izida sezone na svetu Šutejeva do državnega rekorda in izida sezone na svetu
pred 3 urami in 52 minutami
Tina Šutej je drugi dan atletskega pokala Slovenije v Ljubljani v skoku s palico dosegla najboljši izid sezone na svetu in nov državni rekord. Preskočila je 4,75 metra.  (RTV SLO)
Zverev bo po Ferreru in Lendlu poskusil še s Ferrerjem Zverev bo po Ferreru in Lendlu poskusil še s Ferrerjem
pred 4 urami in 59 minutami
Najboljši nemški teniški igralec Alexander Zverev se je dogovoril za poskusno dvotedensko trenersko sodelovanje s Špancem Davidom Ferrerjem.  (RTV SLO)
Žakljeva in Naglič ubranila naslova Žakljeva in Naglič ubranila naslova
pred 7 urami in 10 minutami
Tanja Žakelj (Unior Devinci) in Rok Naglič (Calcit bike team) sta osvojila naslov državnih prvakov za gorske kolesarje v olimpijskem krosu v članskih konkurencah.  (RTV SLO)
Triglav - Olimpija 3:4 Triglav - Olimpija 3:4
pred 8 urami in 37 minutami
V 31. krogu Prve lige se merita Triglav in Olimpija. Ljubljančani po zmagi na derbiju branijo štiri točke naskoka pred Mariborom, ki bo zvečer gostil Muro.  (RTV SLO)
Maribor - Mura 1:0 Maribor - Mura 1:0
Nogometaši Olimpije so prvič v zgodovini Prve lige dosegli sedem zadetkov na gostovanju. Triglav se je eno uro zelo dobro upiral, potem pa mu je zmanjkalo moči (3:7). Maribor je zdaj pod pritiskom, nujno potrebuje tri točke proti Muri.  (RTV SLO)
Joker Tavares v 94. minuti obdržal vijoličaste v igri za naslov Joker Tavares v 94. minuti obdržal vijoličaste v igri za naslov
Maribor je na derbiju 31. kroga Prve lige premagal Muro s 3:2. Odločilni zadetek je dosegel Marcos Tavares v 94. minuti. Nogometaši Olimpije so prvič v zgodovini Prve lige dosegli sedem zadetkov na gostovanju. V Kranju so napolnili mrežo Triglava (3:7).  (RTV SLO)
Tudi na težkem gostovanju v Bilbau odločil Ramos z bele točke Tudi na težkem gostovanju v Bilbau odločil Ramos z bele točke
pred 9 urami in 47 minutami
Ko se je špansko prvenstvo nadaljevalo, je bilo gostovanje v Bilabu na papirju najtežje za madridski Real. Kraljevi klub je v 34. krogu odnesel tri točke tudi s San Mamesa (0:1). Znova je odločil Sergio Ramos z bele točke.  (RTV SLO)
Začenja se 71. sezona, Mercedes veliki favorit Začenja se 71. sezona, Mercedes veliki favorit
pred 11 urami in 38 minutami
Svetovno prvenstvo formule ena se končno začenja. Uvodna postaja je dirkališče v Spielbergu v Avstriji, dirka se bo začela ob 15. 10.  (RTV SLO)
Uvodna dirka sezone Bottasu, Hamilton po kazni brez stopničk Uvodna dirka sezone Bottasu, Hamilton po kazni brez stopničk
Valtteri Bottas (Mercedes) je na prvi preizkušnji 71. sezone svetovnega prvenstva formule ena unovčil najboljši štartni položaj in slavil na VN Avstrije v Spielbergu, kjer je zaključek prinesel številne preobrate.  (RTV SLO)